Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidy od ALLMEDICA s.r.o.

ALLMEDICA s.r.o.
Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 323 607 383
Tel: 608 847 949
Bezplatná linka – 800 100 822

K čemu se schodolez užívá?

Pokud nevíte, co onen schodolez pro invalidy je zač, tak stručně řečeno, jde o zdravotnické zařízení, které pohání elektromotor a má umožnit vozíčkáři pohyb po schodech. Elektrický schodolez může mít buď vlastní sedačku nebo lze na něho připevnit invalidní vozík. Přístroj se postará o zdolání schodů, aniž byste museli použít větší fyzickou sílu. Trocha fyzické síly je přeci jen zapotřebí a to zejména u kolečkových schodolezů, protože u nich je potřeba více vyvažovat. 

Obsluha schodolezů  není vůbec složitá a zvládne jí opravdu každý. Především pasové schodolezy fungují opravdu na základě stisku jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. Pokud vás zajímá cena schodolezu, tak navštivte stránku schodolez cena, kde naleznete aktuální ceny. Na shcodolez  můžete dostat státní dotaci. S tím vám ochotně a úspěšně poradí zmiňovaná firma.

Schodolezy dělíme na dva typy

Schodolezy jsou rozděleny do dvou typů, přičemž se liší zejména tím, kde se dají použít. Jedná se o schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

Kolečkové schodolezy

Kolečkové schodolezy jsou novějším typem schodolezu. To však neznamená, že by byly výkonější nebo v něčem lepší. Jejich výhodou a důvodem proč tento typ schodolezu vznikl je, že se s ním můžete pohybovat i po atypických schodištích a to zejména kvůli tomu, že se schodolezem více manipulovat a naklánět ho. Tím lze docílit toho, že můžete se schodolezem zatáčet během pohybu na schodech.

Pásové schodolezy

Pásové schodolezy jsou tedy starším typem, které vám umožnují pohyb pouze po rovných klasických schodištích. Díky tomu, že tento typ schodolezu nemůžete naklánět, je stabilnější a jednodušeji se ovládá. Pásové schodolezy byste tedy měli zvolit v případě, kdy vyžadujete pouze pohyb po standartních schodištích.

Proč schodolezy od ALLMEDICA s.r.o.?

  • ručí za kvalitu schodolezů
  • rádi vám představí jakýkoliv typ schodolezu přímo u vás
  • autorizovaný záruční i pozáruční servis NONSTOP
  • v případě, že máte poruchu na svém schodolezu, zapůjčí náhradní schodolez stejného typu
  • mají prodlouženou záruční dobu na 3 roky, u schodolezů z bazaru, které byly repasovány nabízí záruku na 2 roky
  • u schodolezů z bazaru, které byly repasovány nabízí záruku 2 roky
  • doprava a zaškolení obsluhy zdarma

Schodolezy bazar

Společnost ALLMEDICA na svém webu má sekci schodolezy bazar. Díky tomu, můžete získat schodolez za velmi dostupnou cenu. Na schodolezy z bazaru je  poskytovaná záruka 2 roky, protože všechny prošli celkovou revizí a rizikové komponenty, které podléhají opotřebení, byly vyměněny. Příkladem rizikové součástky, která se mění, je například baterie, kde je její životnost omezena

Schodolezy půjčovna

Společnost vychází svým zákazníkům vstříc, a proto na jejich webu naleznete také službu schodolez půjčovna. Půjčovna schodolezů vám půjčí schodolez na "libovolně" dlouhou dobu. Lze se s nimi domluvit na pronájmu na jeden den nebo na několik týdnů. Se společností Allmedica s.r.o. se jistě vždy domluvíte. Navíc domluva bude jistě příjemná, protože vám zde opravdu rádi a ochotně pomohou, poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy.