Naši partneři

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Podlahy Praha

Podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Firma Podlahy Praha s.r.o. má ve své nabídce služeb a materiálů, mezi podlahovými krytinami, unikátní krytinu marmoleum. I v seznamu služeb firmy naléznete služby spojené právě s touto krytinou. Marmoleum je stoprocentní přírodní linoleum s vynikajícími vlastnostmi. Jedná se o podlahový materiál, složený ze směsi lněného oleje, mletého vápence, borovicové pryskyřice, pigmentů, a korkové nebo dřevité moučky. Když porovnáme PVC podlahy s podlahovou krytinou marmoleum, zjistíme, že je marmoleum mnohem odolnější krytinou. Proto na tuto krytinu dávají výrobci standardně až třicetiletou záruku. Výjimkou není záruka dokonce na padesát let. Marmoleum Praha firmy Podlahy Praha nezklame nikoho.