Naši partneři

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Koupelny Praha

koupelny PrahaNa pražském Žižkově najdete krásnou vzorkovou prodejnu pro náročnou veřejnost, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna se zaměřuje na nejnovější trendy od předních výrobců jako je Dornbracht Group, Alape, Zehnder,Villeroy & Boch a ostatní. V této prodejně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní a moderní koupelny - koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty.

 

Garážová vrata

Garážová vrataSpolečnost Urban BVP vám ráda nabídne jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá garážová vrata a ostatní produkty z jejich nabídky vám dodají včetně následné montáže. Vše proběhne bez problému a v dohodnutém čase. Tuto firmu mužete využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými mají navázanou dlouholetou spolupráci.

 

Podlahy Praha

Podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Firma Podlahy Praha s.r.o. má ve své nabídce služeb a materiálů, mezi podlahovými krytinami, unikátní krytinu marmoleum. I v seznamu služeb firmy naléznete služby spojené právě s touto krytinou. Marmoleum je stoprocentní přírodní linoleum s vynikajícími vlastnostmi. Jedná se o podlahový materiál, složený ze směsi lněného oleje, mletého vápence, borovicové pryskyřice, pigmentů, a korkové nebo dřevité moučky. Když porovnáme PVC podlahy s podlahovou krytinou marmoleum, zjistíme, že je marmoleum mnohem odolnější krytinou. Proto na tuto krytinu dávají výrobci standardně až třicetiletou záruku. Výjimkou není záruka dokonce na padesát let. Marmoleum Praha firmy Podlahy Praha nezklame nikoho.

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaMáte rozbité okenní dvojsklo nebo vám prasklo zrcadlo? Vyzkoušejte profesionální sklenářské práce Sklenářství Praha s.r.o. Firma nabízí komplexní služby od dodání všech druhů skel či zrcadel až po veškeré sklenářské práce v krátké dodací lhůtě a za rozumné ceny. Za 20 let po kterou firma na českém trhu působé se jí podařilo vybudovat tým spolehlivých a zručných řemeslníků, kteří odvádějí sklenářské práce na jé nejvyšší úrovni a v té nejlepší kvalitě. Působnost Sklenářství Praha s.r.o. není jenom v Praze a blízkém okolí, ale po dohodě je možné si objednat sklenářské práce po celé republice.

 

Sklenářství Klapka

SklenářstvíHledáte profesionální sklenářství Praha, které má v oboru sklenářských prací velkou historii? V tom případě se můžete obrátit na Sklenářství Praha, které založil zkušený sklenář Tomáš Klapka. Sklenářské práce zde jsou odváděné na té nejvyšší úrovni. Zkuste využít komplexní nabídku sklenářských služeb společnosti . Sklenářství Klapka Vám nabídne jen ty nejkvalitnější práce v daném oboru, disponuje týmem zručných a zkušených sklenářů, kteří při práci používají moderní metody a neustále se snaží o zkvalitňování nabízených služeb.

 

Psychoterapie Praha

psychoterapie PrahaV dnešní uspěchané době lidé mívají častěji a častěji nepříjemné pocity vyčerpání, nespokojenosti, selhání, bezcílnosti, osamělosti nebo mají nízké sebevědomí. Zároveň svým pocitům nevěnuji dostatečnou pozornost nebo si s úzkostí, ochromujícícím strachem nebo panikou neumí poradit sami. Pokud tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak vám doporučujeme psychoterapii Praha. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a následně se vypořádat s vašemi pocity.

 

Ubytování Krkonoše

Ubytování KrkonošeV tomto článku vám představíme Boudu Šestidomí, která se nachází v obci Strážné, která je v Krkonoších. Ubytování Krkonoše je často hledaný pojem, a tak by se vám mohl tento tip hodit. Nezáleží kolik je vám let, protože dovolenou v Krkonoších si užije každý návštěvník. Ten co preferuje klidné procházky i ten co rád sportuje a pokořuje rekordy. Zkrátka krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny i skupiny různých zájmů.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidyPokud nevíte, co onen schodolez pro invalidy je zač, tak stručně řečeno, jde o zdravotnické zařízení, které pohání elektromotor a má umožnit vozíčkáři pohyb po schodech. Elektrický schodolez může mít buď vlastní sedačku nebo lze na něho připevnit invalidní vozík. Přístroj se postará o zdolání schodů, aniž byste museli použít větší fyzickou sílu. Trocha fyzické síly je přeci jen zapotřebí a to zejména u kolečkových schodolezů, protože u nich je potřeba více vyvažovat.