Redukce hmotnosti

Redukce hmotnosti
Redukce hmotnosti 1
Redukce hmotnosti 2
Redukce hmotnosti 3
Redukce hmotnosti 4
Redukce hmotnosti 5
Redukce hmotnosti 6

Redukce hmotnosti s Vladimírem Veverkou

Jmenuji se Vladimír Veverka a redukce hmotnosti je mou specializací. Pracuji jako nutriční terapeut a profesionální fitness trenér. Jako nutriční poradce se znalostmi v oboru výživa pro fitness vám poradím, jak dosáhnout redukce váhy bez riskování zdravotních potíží nevhodnou volbou stravy. Sestavím vám správný jídelníček pro vaši individuální potřebu. Každý z vás může mít vyvážený jídelníček potřebný pro fyzickou a psychickou kondici.

Redukce hmotnosti zdaleka není problém jen lidí s nadváhou. Toho, kdo má nějaká kila navíc, určitě zajímá redukční jídelníček a rád by našel způsob, který opravdu funguje a hlavně vydrží. Redukce hmotnosti je aktuální i pro lidi, kterým lékař doporučil snížit váhu nebo sami cítí tuto nutnost.

Pro ostatní je redukce hmotnosti cesta ke tvarování postavy, ačkoli se zaměřují jen na některé tělesné partie. Pro ně připravím zvlášť například jídelníček na hubnutí v oblasti břicha nebo jiných částí těla. A sportovci by měli mít speciální jídelníček pro sportovce, obsahující všechny potřebné živiny při nadměrné zátěži.

Jestliže nemáte moc pohybu a chcete zhubnout nebo chcete jen vylepšit svoji postavu nebo zvýšit objem svalové hmoty, nepouštějte se do toho sami. Redukce hmotnosti by měla být řízena dohledem profesionála. Víte, jak je důležité spojit životní styl s dobrou fyzickou kondicí? To je dobře. Redukce hmotnosti vám pomůže cítit se lépe. Nutriční poradna Vladimíra Veverky vám odborně sestaví jídelníček na míru.

Redukce hmotnosti = dobře fungující metabolismus

Každých deset let se v průměru náš metabolismus zpomalí přibližně o 10%. Začneme nabírat na váze. Pokud redukce hmotnosti nenastane včas, nezastavíme tento proces a nadváha se změní v obezitu. Redukce hmotnosti je zbraň proti vznikajícímu vážnému problému. A také není nic příjemného, když si vás vaši známí najednou začínají prohlížet a redukční jídelníček doporučovat.

Řeknete si, zpomalení metabolismu je přirozený proces. Ano, jistě. Ale to neznamená, že s tím nemůžete nic dělat. Musíme se rozhodnout včas pro správný postup k dosažení redukce hmotnosti. V praxi to znamená zvýšit fyzickou zátěž v intenzitě odpovídající fyzickým možnostem a správný redukční jídelníček.

Redukce hmotnosti - ano, ale jedině s odborníkem

Redukce hmotnosti pod vedením Vladimíra Veverky zahrnuje veškeré prostředky pro zvládnutí cíle, který jste si sami určili. Fitness výživa společně s kondičním cvičením a tvarováním postavy - to je správný způsob redukce hmotnosti. Nutriční terapeut Vladimír Veverka uplatňuje individuální přístup ke každému klientovi. Redukce hmotnosti je upravena dle vašich potřeb a možností.

Redukce hmotnosti a příprava jídelníčku by měla být od profesionála protože laici často používají potravinové doplňky nesprávně zkombinované s běžnými potravinami. Nutriční poradce Vladimír Veverka vám sestaví zdravý jídelníček na hubnutí, který bude opravdu fungovat. Redukce hmotnosti pak bude efektivnější.

Jestliže jste došli k rozhodnutí pustit se do redukce hmotnosti, Vladimír Veverka vám vytvoří fitness jídelníček pro muže nebo fitness jídelníček pro ženy, vždy však bude sestavený pro vás na míru. Redukce hmotnosti a cvičení pod odborným vedením profesionálního fitness trenéra vás překvapí úžasnými výsledky.

Vladimír Veverka vám vytvoří optimální sestavu pro správný jídelníček s ohledem na vaši individualitu. Důsledně bude dohlížet na průběh vaší redukce hmotnosti. Bude vás motivovat k vytrvalosti. Redukce hmotnosti nemusí být jen trápení. Naopak, přinese vám odlehčení, lepší fyzičku a dobrou náladu.

Redukce hmotnosti - varování!

Jako výživový terapeut vám doporučuji provádět redukce hmotnosti pod vedením odborníka. Nezahrávejte si s dietami z časopisů, internetu nebo na doporučení od přátel. Každý jsme jiný a jen kvalifikovaný odborník vám sestaví opravdu fungující hubnoucí jídelníček, který může být zaměřen na celou postavu nebo třeba jen další problematické partie.

Neváhejte se na mne obrátit. Jsem kvalifikovaný profesionál s bohatými zkušenostmi a redukce hmotnosti se ujmu se zárukou úspěchu. Stejně profesionálně vám sestavím i fitness jídelníček pro zlepšení nebo udržení fyzické kondice. Společně s programem kondičního cvičení budete úspěšní bez jo-jo efektu.

Redukce hmotnosti - motivace

Uvědomte si, proč chcete zhubnout. Cítíte potřebu redukce hmotnosti protože by špatné stravovací návyky ohrozily vaše zdraví? Výborně. Chcete se líbit? Skvěle. Nebo se pouštíte do redukce hmotnosti prostě protože se chcete cítit lépe? Super! Jakákoli motivace je dobrý začátek.

Jsem profesionál a nepřipustím, aby se proces redukce hmotnosti urychlil za cenu zdravotních potíží. Nestačí omezovat příjem kalorií s tím, že redukce hmotnosti za vámi přijde k televizi na pohovku. Také opačný extrém nefunguje. Nemá smysl se zničit při sportu a pak si nacpat břicho a zahnat žízeň několika půllitry piva. Redukce hmotnosti bude úspěšná při kombinaci pohybu a zdravé výživy.

Neprosazuji jedinou správnou skladbu jídelníčku jako jediné správné řešení redukce hmotnosti. Pod mým vedením redukce hmotnosti se nebudete trápit drastickými dietami ani padat vysílením v tělocvičně. Po chvíli zjistíte, že fitness životní styl se vám stane pozitivní drogou, bez které si další život nebudete umět představit.