Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se realizuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám dodají a následně zrealizují pokládku všech typů podlahových krytin. Jejich nabídka zahrnuje i služba jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů a samozřejmě pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

V nabídce sortimentu je pro vás připraven velký výběr všech typů podlahových krytin, které si lze ve vzorkové prodejně Podlahy Praha na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout osobně. V prodejně je vždy přítomen vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem optimální krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Lze i zohlednit například to, že u dřevěné podlahy lze provádět broušení parket či prken, a tak vám renovace parket vám zajistí, že bude vaše podlaha opět vypadat jako nová. Tato renovace podlah se navíc může provádět opakovaně. Dále je důležité vybrat správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky