Marmoleum Praha

Firma Podlahy Praha s.r.o. má ve své nabídce služeb a materiálů, mezi podlahovými krytinami, unikátní krytinu marmoleum. I v seznamu služeb firmy naleznete služby spojené právě s touto krytinou. Marmoleum je stoprocentní přírodní linoleum s vynikajícími vlastnostmi. Jedná se o podlahový materiál, složený ze směsi lněného oleje, mletého vápence, borovicové pryskyřice, pigmentů, a korkové nebo dřevité moučky. Když porovnáme PVC podlahy s podlahovou krytinou marmoleum, zjistíme, že je marmoleum mnohem odolnější krytinou. Proto na tuto krytinu dávají výrobci standardně až třicetiletou záruku. Výjimkou není záruka dokonce na padesát let. Marmoleum Praha firmy Podlahy Praha nezklame nikoho.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Marmoleum se vyrábí s ohledem na ekologické aspekty, včetně jeho likvidace v budoucnu. Tato podlahová krytina je tedy ekologicky nezávadná. Marmoleum lze bez obav spálit, jeho likvidací totiž nezatížíte životní prostředí. Nepotřebný materiál lze dát i na kompost, bez problémů se rozloží.

Podlaha z marmolea je na dotek příjemná, je antistatická, nepřitahuje prach (vhodná pro alergiky i astmatiky), a má antibakteriální vlastnosti. Tento typ podlahy je také odolný proti vlhkosti a vodě, lze jí položit i na podlahové topení.

Marmoleum: proč zvolit tento typ podlahy?

 • je stoprocentním přírodním materiálem
 • životnost materiálu je 30 až 50 let
 • materiál je tvrdý i pružný (různé stupně tvrdosti)
 • má mnoho dekorů, vzorů, barev
 • je antibakteriální (potlačuje běžné bakterie)
 • má výborné protihlukové a tepelně izolační vlastnosti
 • je antistatická a vhodná pro alergiky nebo astmatiky
 • je vysoce odolná proti mechanickým opotřebením
 • podlahu z tohoto materiálu lze položit na podlahové topení
 • vyrábí se technologií šetrnou k přírodě
 • je stoprocentně biologická (rozložitelná např. na kompostu na zahradě)
 • má snadnou údržbu
 • po položení podlahy takřka neviditelné spoje

 

Marmoleum: dostupné barvy, vzory a dekory

Marmoleum nabízí velké množství barevných variant. Můžete vybírat syté, jemné, zářivé, mramorové, ale i neutrální barevné tóny. Marmoleum lze rozdělit na několik řad, dohromady nabízí cca 160 dekorů. Výrobci dávají zákazníkům možnost výběru vlastní barvy. Barvu výrobce namíchá na zakázku, na přání zákazníka. Dřevitá moučka a kvalitní přírodní pigment jsou odolné proti UV záření, proto jsou používány také právě pro výrobu marmolea. Barvy jsou na materiálu jasné, syté a "živé" po velmi dlouhou dobu.

Marmoleum umožňuje vytvořit rozličné podlahové vzory, dekory, varianty, vše na přání zákazníka, podle vlastní fantazie. Je to dáno možnostmi libovolných kombinací marmolea. Taková nová přírodní podlaha potom bude vypadat přesně, jak si zákazník přeje a bude v souladu s vlastní fantazií. Profesionálové z firmy Podlahy Praha umí marmoleum skvěle kombinovat, vytvoří podlahu přesně podle představ zákazníka!

Marmoleum pokládka

Marmoleum výrobce dodává v pásech a čtvercích, je dostupné i v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této podlahové krytiny je potřeba mít velmi dobrý (připravený) podklad, ten musí být opravdu čistý, rovný, suchý, hladký, beze spár, ideálně vystěrkovaný. Marmoleum je 100% přírodní materiál, má řadu jedinečných vlastností, a proto se určitě vyplatí pokládku nechat provést odbornou firmou. Profesionálové, s mnohaletými zkušenostmi, firmy Podlahy Praha marmoleum perfektně znají, umějí zužitkovat veškeré jeho vlastnosti, vždy provedou dokonalou pokládku této unikátní podlahové krytiny.

Podlaha z marmolea zrealizovaná podlaháři z firmy Podlahy Praha s.r.o. probíhá pokaždé s nejmenším zásahem do každodenního běhu domácnosti a firemního provozu. Zkušení profesionálové si lehce poradí s jakkoliv komplikovanou pokládkou z marmolea tak, že je vždy každý zákazník na 100% spokojen. Disponujeme jak proškolenými pracovníky tak veškerou pracovní technikou, které je třeba pro realizaci kvalitní, stylové, a trvanlivé pokládky marmolea.