Redukce váhy

Nejsem jenom výživový poradce, ale i osobní trenér. Jako osobní fitness trenér vám nabízím například tyto tréninkové programy: Tvarování postavyNárůst svalůRedukce váhyRehabilitační cvičení , cvičení proti bolesti zadkondiční cvičení a mnoho dalších programů. Mimo to také vedu treninky na Sparťan raceCross training a lze se domluvit na tréninku u vás doma (cvičení doma s fitness trenérem).

Redukce váhy Praha

Cítíte se nejistě při pohledu na svá přebytečná kila? Zakrýváte je na dovolené u moře nebo u bazénu? Už vám někdo naznačil, že byste mohli pár kil shodit? Nebo jste sami dostatečně sebekritičtí a poznáte, že by vaše tělo mohlo vypadat lépe? Jestli je to tak, je pro vás redukce váhy Praha více než aktuální.

Redukce váhy – postava snů

Představte si, že jste se vypracovali a postava snů je vaše. Dokázali jste to! Ten úžasný pocit uspokojení, které vám přinese redukce váhy a postava snů nespočívá jen v tom, co uvidíte v zrcadle ale i v tom, že na sebe budete hrdí, že jste se dokázali překonat, že jste to zvládli. Je známo, že to, jak se cítíme ovlivňuje i naše okolí. Redukce váhy vám dodá sebejistotu a klid. Postava snů vám přinese úspěch a ovlivní vás i vaše okolí. Už jste se rozhoupali alespoň k rozhodnutí? Gratuluji! Je to první důležitý krok. Já, Vladimír Veverka, váš budoucí osobní trenér vás zvu k nám do fitness centra Praha, kde vám pomůžu docílit redukce váhy a tvarování postavy, abyste měli tělo, o jaké jste vždy snili!

Je redukce váhy aktuální pro obě pohlaví?

Redukce váhy je téma, které se dotýká obou pohlaví. Nadváhou jsou postiženy obě pohlaví, přestože muži a ženy mají rozdílné „problematické“ partie. U žen to většinou bývají stehna, břicho a zadek, kde se ukládá nejvíce tuku. U mužů se ukládání tuku rozprostírá vyváženě po celém těle, až na jediné místo, a tím je břicho. Samozřejmě toto jsou jen obecně platné modely, které nemusí vždy platit pro každého jednotlivce. Jak tedy správně jíst a cvičit aby redukce váhy byla úspěšná? Svěřte se do péče osobního trenéra a každému sestavím individuální tréninkový plán i zdravý jídelníček na míru vašim fyzickým možnostem a potřebám a společně se zaměříme i na nárůst svalů. Upravím plán redukce váhy tak, aby vám vyhovoval.

Redukce váhy – problém stravování

Dnešní uspěchaný způsob života vede ke stravování se v rychlých občerstveních a konzumování tučných jídel. Lidé jedí nárazově a ve velkých dávkách, často i pozdě v noci před spaním. Pohyb je minimální a také nárazový. Základní a nejdůležitější pravidlo je, že pokud je příjem kalorií vyšší než výdej, tělo si ukládá zbylé tuky, které nespálilo a člověk tloustne. Úprava jídelníčku a redukce váhy spolu úzce souvisí.

Někteří lidé si myslí, že když budou držet drastické diety, dosáhnou redukce váhy, chcete-li hubnutí. Není to tak úplně pravda. Tělo pozná, že se ocitá v krizi, kdy nemá pravidelný přísun potravy, lekne se a začne si držet tuky pro případ nouze, což vede k tomu, že se přepne do „úsporného režimu“, kdy rapidně sníží výdej všech látek a člověk je pak velice unavený a vyčerpaný fyzicky i psychicky a redukce váhy je jen minimální.

Nejlepší možnost jak dosáhnout redukce váhy, je jíst po malých dávkách pravidelně a obsáhnout všechny látky, které tělo potřebuje pro správný chod organizmu (vitamíny, minerály a stopové prvky) a tyto látky konzumovat v nízkokalorické potravě. Správné stravování v kombinaci s cvičením pomůže, aby byl výdej větší než příjem a tím docílíme hubnutí.
Jakožto osobní profesionální trenér a expert v oblasti redukce váhy vám sestavím ten nejlepší jídelníček přesně pro vaše tělo.

Redukce váhy Praha - cvičení není žádný problém

Druhým nutným předpokladem úspěšné redukce váhy je cvičení. Bez správného stravování a cvičení se redukce váhy vůbec nemusí dostavit.
Člověk spaluje tuky a další látky bez aktivního cvičení ve velice zanedbatelném množství. Alfa a omega celé redukce váhy je, že příjem kalorií nesmí být větší než jejich výdej. Doporučuji tedy správné stravování zkombinovat se správným cvičením pod odborným vedením kvalifikovaného trenéra v oblasti fitness.

Zaručuji vám, že naše cvičení vás bude bavit. Přinese vám mnoho nových poznatků o vašem těle, dostaví se zlepšení fyzické kondice a tím i psychická vyrovnanost. Cvičení vás za vynaloženou námahu odmění dobrou náladou a zdravým sebevědomím. Při cvičení pod odborným vedením se nezraníte a nepřetáhnete nebezpečně svůj organismus. Cvičení s profesionálním trenérem je nejrychlejší způsob redukce váhy s maximálním výsledkem.

Úspěšná redukce váhy - mějte motivaci

Hoďte rychle za hlavu řeči ostatních lidí, kterým se redukce váhy nepodařila. Redukce váhy není pro nikoho nemožná, chce to jen motivaci a pevnou vůli. Dokažte, že co se nepovedlo jim, povede se vám. Lze to. Především to chce motivaci začít. Pokud opravdu chcete shodit pár kil, pak nic nebrání tomu, abyste s tím začali hned teď.

Jako motivaci použijte klidně jakýkoli, třeba i bezvýznamný důvod, kterému se ve finále zasmějete protože jakmile na sobě zaznamenáte výsledky redukce váhy, zjistíte, že už vaší motivací bude váš skvělý pocit a nebude důležité, co kdo říká. Budete-li dodržovat správné stravování a provádět správně cvičení, vaše nálada se zlepší. Nezapomeňte, že ve zdravém těle je opravdu zdravý duch!

Jakožto profesionální osobní trenér vám pomohu udržet si motivaci a zaručuji, že redukce váhy se dostaví. Sestavím vám perfektní jídelníček pro sportovce a budu vás správně trénovat, podporovat a motivovat k tomu, abyste dosáhli redukce váhy co nejefektivnějším způsobem. Pokud se budete opravdu snažit, budete dodržovat jídelníček na hubnutí a tréninkový plán, budete mít motivaci a vytrvalost, slibuji vám, že poznáte znatelný rozdíl již brzy a společně vše dotáhneme až do konce. Váš budoucí osobní trenér Vladimír Veverka, profesionální trenér fitness Praha, vám pomůže splnit sny o vaší ideální postavě.

Kontaktujte Vladimíra,

první konzultace a provedení ve fitku je ZDARMA
Kontakt
Poznámky